اعلانیه
اعلانیه

Pinterest یک وکیل گوگل را برای راه اندازی بخش حقوقی خود استخدام می کند

pinterest-logo-220اگرچه به نظر می رسد سوالات حقوقی که در اوایل سال جاری در پینترست وجود داشت تا حدودی از بین رفته اند، این شرکت یکی از وکلای گوگل را برای راه اندازی بخش حقوقی خود استخدام کرده است.

سخنگوی شرکت به ما می گوید که مایکل یانگ به عنوان مشاور عمومی Pinterest در 18 ژوئن کار خود را آغاز خواهد کرد. او اولین وکیل داخلی آنهاست. پینترست تا به امروز با مشاوران خارجی کار کرده است. Business Insider این استخدام را زودتر گزارش کرد و گفت که امروز آخرین روز یانگ در Google است.

زمانی که یانگ در Google بود، وظایف یانگ شامل مشاوره تیم‌های محصول درباره حریم خصوصی، حق نسخه‌برداری و سایر مسائل در مراحل اولیه توسعه محصول بود. در سال 2010، زمانی که گوگل با مشکلات حریم خصوصی مرتبط با Google Buzz مواجه بود، یانگ یکی از دو وکیل گوگل بود که با خبرنگاران ملاقات کردند تا اصول حریم خصوصی شرکت را توضیح دهند. اخیراً، یانگ یکی از دو کارمند Google بود که با چندین عضو کنگره درباره تغییرات اخیر سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت.

در پینترست، حق چاپ تا کنون بیش از حفظ حریم خصوصی، یک خار در چشم شرکت بوده است. بسیاری از تصاویری که کاربران در Pinterest پست می‌کنند از وب‌سایت‌های شخص ثالث می‌آیند و متعلق به شخص دیگری غیر از شخصی است که آنها را پین می‌کند. Pinterest یک صفحه حق نسخه‌برداری مفصل دارد که نحوه رسیدگی به درخواست‌های حذف از سوی صاحبان حق نسخه‌برداری را توضیح می‌دهد. (این صفحه قبلاً بن سیلبرمن مدیر عامل شرکت را به عنوان شخص تماس برای مسائل مربوط به حق چاپ فهرست می کرد؛ اکنون “نماینده حق چاپ Pinterest” را به عنوان نقطه تماس لیست می کند.)

در ماه فوریه، سیلبرمن به وال استریت ژورنال گفت که حق نسخه‌برداری وجود ندارد یک مشکل مهم برای Pinterest. این شرکت با پشتیبانی از متا تگ “nopin” و همکاری با Flickr تا مطمئن شوید تصاویر آن سایت دارای انتساب مناسب هستند.

Pinterest در ماه‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است و اخیراً به 100 میلیون دلار رسیده است. در تأمین مالی که ارزش شرکت را 1.5 میلیارد دلار برآورد کرد.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *