اعلانیه
اعلانیه

pinterest-logo-220 اعداد دقیق ممکن است متفاوت باشد، اما هم Experian Hitwise و هم comScore موافق هستند که Pinterest یکی از داغ ترین وب سایت های موجود در حال حاضر است.

Hitwise دیروز در توییتی در مورد رشد این سایت گفت که Pinterest شصتمین وب سایت پربازدید در ایالات متحده در هفته گذشته، با افزایش کل بازدیدها از 10 میلیون به 17 میلیون از ابتدای سال. Hitwise این نمودار را به اشتراک گذاشت که رشد Pinterest را نشان می دهد.

hitwise-pinterest

ComScore موافق است. من دیروز نوشتم در مورد آخرین رتبه بندی comScore یکی از برترین ویژگی‌های وب در ایالات متحده که در آن داستان گنجانده نشده بود، گنجاندن Pinterest در نمودار comScore بود که نشان می‌دهد وب‌سایت‌ها بیشترین سود ماهانه را کسب می‌کنند – نمودار سایت‌های «گرم»، اگر بخواهید.

comscore-pinterest

Pinterest با افزایش 55 درصدی بازدیدکنندگان منحصر به فرد بین نوامبر و دسامبر 2011 به عنوان سایت شماره 2 نشان داده می شود.

بنابراین، در هر صورت، آن را برش دهید – بازدیدهای منحصر به فرد (Hitwise) یا بازدیدکنندگان منحصر به فرد (comScore) – هیچ بحثی وجود ندارد که Pinterest یکی از داغ ترین وب سایت های موجود در حال حاضر است.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *