اعلانیه
اعلانیه

سرانجام کلاب هاوس همگانی شد | بدون نیاز به دعوت

گشوده شدن کلاب هاوس برای همگان

کاربران برای ورود به کلاب هاوس دیگر نیازی به پیوستن به لیست انتظار ندارند. این شبکه اجتماعی صوتی، به مناسبت این نقطه عطف بزرگ، لوگوی جدید خود را رونمایی کرد.

کلاب هاوس اعلام کرد که کاربران می‌توانند لینک‌هایی را با دیگران به اشتراک گذاشته و آنها را به پیوستن به این شبکه اجتماعی دعوت کنند. این شرکت مدعی است روزانه نیم میلیون اتاق صوتی در این اپلیکیشن وجود دارد و ۱۰ میلیون نفر از زمان عرضه نسخه اندرویدی اپلیکیشن کلاب هاوس در ماه مه، به این شبکه اجتماعی پیوسته‌اند.

کامل‌تر بخوانید: آمار کاربران کلاب هاوس در سیستم عامل اندروید میلیونی شد!

کلاب هاوس خاطرنشان کرد که هفته گذشته یک سیستم پیام صوتی مستقیم ایجاد کرده و در این شبکه اجتماعی ۹۰ میلیون پیام ارسال شده است. در این بین به طور میانگین کاربران بیش از یک ساعت را در کلاب هاوس سپری می‌کنند.

همچنین بخوانید: گفتگوی نوشتاری به اپلیکیشن کلاب هاوس اضافه شد

به روز رسانی کلاب‌هاوس

کلاب هاوس همگانی قصد دارد هر یک یا دو هفته اپلیکیشن خود را به روزرسانی کند که مشابه آپدیت اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی دیگر است.

بر اساس گزارش انگجت، اگرچه به نظر می‌رسد بسیاری از کاربران در اپلیکیشن کلاب هاوس حضور دارند و فعالیت می‌کنند، اما کلوب هاوس با رقابت شدید از سوی اپلیکیشن‌های دیگر روبه‌رو است و سرویس‌های توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، دیسکورد و اسپاتیفای همگی در ماههای اخیر قابلیت اتاق‌های صوتی را راه اندازی کرده اند.

با این حال گشودن کلاب هاوس به روی همه کاربران، گام مهمی در حفظ رشد این اپلیکیشن به شمار می‌رود.

می‌توانید اینجا بخوانید: آموزش صفر تا صد استفاده از کلاب هاوس

منبع: عصر ایران

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.