اعلانیه
اعلانیه

Pinterest در 50 ویژگی برتر وب comScore معرفی شد

pinterest-logo-220می‌توانید این مورد را یک مایل دورتر ببینید: سایت اشتراک‌گذاری تصویر اجتماعی Pinterest سرانجام فهرست ماهانه comScore از 50 ویژگی برتر وب در ایالات متحده را شکست.

در 50 سپتامبر، در 50 سپتامبر، در بالاترین سطح قرار گرفته و از آن خارج شده است. شماره 50 با 25.3 میلیون بازدید کننده تخمین زده می شود.

این باعث می‌شود که هنوز کمی از MySpace در حال کاهش (26 میلیون بازدیدکننده تخمین زده شده) عقب‌تر باشد. اینستاگرام و تامبلر نیز اندکی جلوتر هستند و Pinterest و به ترتیب در رده‌های 44 و 42 قرار دارند.

comscore-top50-sept12

پینترست حداقل یک سال است که رشد چشمگیری داشته است، اما رشد اخیر آن بدون شک با تصمیم سایت در ماه آگوست به ثبت نام را برای هر کسی باز کنید، نیازی به دعوت نیست.

پروژه اینترنت و زندگی آمریکایی مرکز تحقیقات Pew اخیراً تخمین زده است که 12 درصد از کل کاربران اینترنت از Pinterest استفاده می کنند — از جمله 19 درصد از کل کاربران زن اینترنت. به‌روزرسانی‌های اخیر برنامه تلفن همراه این شرکت باید به درایو پذیرش و استفاده.

پنج سایت برتر به طور کلی در لیست سپتامبر comScore نسبت به اوت تغییری نکرده اند. یک کاهش قابل توجه مربوط به شبکه Ask است که در ماه آگوست با 89.4 میلیون بازدیدکننده در رتبه هفتم قرار داشت. برای ماه سپتامبر، با حدود 78 میلیون بازدیدکننده به 12ام کاهش یافته است.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *