اعلانیه
اعلانیه

pinterest-logo-220Pinterest دوباره یکی از سریع‌ترین وب‌سایت‌های در حال رشد در ماه فوریه بود و پایگاه کاربری آن در ایالات متحده تا کنون 237 درصد در سال 2012 افزایش یافته است. این طبق گزارش comScore حسابداری ماهانه از 50 ویژگی برتر وب U.S.p

ComScore تخمین می‌زند که Pinterest در ماه فوریه به 17.8 میلیون کاربر منحصربه‌فرد رسیده است که آن را به سومین سودمند برتر در کاربران ماهانه در ماه تبدیل می‌کند (پس از Healthline و IRS.gov). این رقم جهشی 237 درصدی از 7.5 میلیون مورد منحصر به فرد است که comScore در پایان دسامبر برای Pinterest تخمین زده بود. همچنین برای اولین بار Pinterest را در بین 100 وب سایت برتر comScore قرار می دهد.

برای مقایسه، Experian Hitwise اخیراً گفت که پینترست 30 وب سایت برتر خود را بر اساس بازدیدهای تخمینی و بازدید از صفحه کرک کرده است. (توجه داشته باشید که اعداد comScore برای کاربران منحصر به فرد است، نه بازدید.)

در هر صورت، به نظر نمی‌رسد پینترست در این مرحله نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان دهد.

10 سایت برتر به طور کلی در نمودار ماهانه comScore نسبت به ماه گذشته بدون تغییر هستند. این 50 کامل برتر است.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *