اعلانیه
اعلانیه

ComScore: ترافیک Google+ در سراسر جهان از نوامبر 66 درصد افزایش یافته است

google-plus-red-128ترافیک به +Google از نوامبر 66 درصد در سراسر جهان افزایش یافته است و در همان بازه زمانی در ایالات متحده 82 درصد افزایش یافته است.

این اعداد دیروز توسط مورتن میرستاد، مشاور ارتباطات مستقر در اسلو در Google+‎ پست شد با ذکر منبع comScore.

ComScore امروز بعدازظهر اعداد را با ما تأیید کرد و نمودارهای زیر را به اشتراک گذاشت که ترافیک ایالات متحده و سراسر جهان را به +Google از زمانی که شرکت شروع به ردیابی کرد را نشان می دهد. Google+ نوامبر گذشته. ارقام فقط ترافیک دسکتاپ هستند. هیچ بازدیدکننده تلفن همراه/تبلت گنجانده نشده است.

comscore-google-plus

اینها نشانه‌های مثبتی برای Google هستند، اما اعداد نشان دهنده ترافیک هستند، نه استفاده خاص از این سرویس. خود گوگل برای بحث در مورد اعداد استفاده واقعی برای Google+‎ مردد بوده است (از طرف من کم‌کم)، در عوض بر شمارش تعداد افرادی که به حساب‌های Google+‎ «ارتقا داده‌اند» و بحث در مورد اینکه چه تعداد از این دارندگان حساب از همه استفاده می‌کنند، تمرکز کرده است. > از خدمات Google.

هنوز، Google یک ماه پیش اعلام کرد اینکه کاربران فعال روزانه 12 دقیقه را در جریان Google+‎ خود صرف می‌کنند — از 9 دقیقه در روز فقط سه ماه قبل.

(نکته از طریق The Verge)


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *