اعلانیه
اعلانیه

LinkedIn گزارش سه ماهه سوم 2013 درآمد 393 میلیون دلاری، عضویت تا 259 میلیون

linkedin-iconLinkedIn امروز سه ماهه سوم سال 2013 قوی را گزارش کرد که درآمد آن نسبت به سال گذشته 56 درصد افزایش یافت و به 393 میلیون دلار رسید و درآمد هر سهم 39 سنت هر دو رقم بالاتر از انتظار تحلیلگران است.

این شرکت همچنین گزارش داد که در حال حاضر بیش از 259 میلیون عضو دارد که افزایش 38 درصدی Y-O-Y را نشان می دهد.

در یک بیانیه آماده، مدیر عامل شرکت جف واینر گفت: “افزایش رشد و مشارکت اعضا به ایجاد نتایج مالی قوی در سه ماهه سوم کمک کرد.”

LinkedIn همچنین اعلام کرد که صفحات دانشگاه اخیراً راه‌اندازی شده است. بیش از 1500 و در بیش از 60 کشور ایجاد شده است.

این شرکت در هفته گذشته با یکی از محصولات جدید خود، LinkedIn، به آب های خشن رسیده است. Intro، سرویسی است که پروفایل‌ها و داده‌های LinkedIn را به برنامه Apple Mail در آیفون‌ها متصل می‌کند. کارشناسان امنیتی آن را یک خطر امنیتی نامیده اند و LinkedIn را مجبور به دیروز مبارزه کنید.

خبر بد دیگری در گزارش درآمد امروز منتشر شد، زمانی که لینکدین پیش بینی درآمد خود را برای سه ماهه چهارم کاهش داد. همانطور که من این را تایپ می کنم، سهام در معاملات پس از ساعت کاری بیش از سه درصد کاهش یافته است.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *