اعلانیه
اعلانیه

Google ویژگی‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را به Google Maps اضافه می‌کند و Google+‎ را برای به‌روزرسانی‌های Android منتشر می‌کند

پس از بازنشستگی Latitude در اوایل این ماه، Google امروز اعلام کرد که ویژگی‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را به برنامه Google Maps اضافه کرده‌اند.

کاربران اکنون می‌توانند مکان‌های «نقطه‌ای» یا «سطح شهر» را به اشتراک بگذارند و با انتخاب حلقه‌های +Google، کدام یک از اتصالاتشان را می‌توانند مکان را ببینند.

Google+ location sharing Filter location sharing

همراه با به‌روزرسانی‌های جدید اشتراک‌گذاری مکان Google Map، Google+ برای Android ویژگی‌های جدیدی نیز دارد:

  • با چند ضربه، کاربران اکنون می توانند بدون نیاز به خروج از یک حساب قبل از ورود به حساب دیگر، بین حساب های +Google جابجا شوند. همچنین، هر صفحه Google+‎ که توسط یک کاربر مدیریت می‌شود، همیشه از منوی برنامه در دسترس است.
  • هر عکس یا ویدیوی ذخیره شده در Google Drive کاربر را می توان از Google+‎ در دستگاه Android یا وب مشاهده و به اشتراک گذاشت.
  • برای کسب‌وکارها، سرپرستان برنامه‌هایی که Google+‎ را فعال کرده‌اند، می‌توانند محتوا را فقط با افراد داخل سازمان به اشتراک بگذارند یا آن را برای هر کسی در حلقه‌های کاربر قابل دسترسی کنند. نمایه کاربر همچنین مشخص می‌کند که آیا آن شخص بخشی از دامنه Apps است یا خیر.

Google drive photos Business apps domain

Google توجه می‌کند که مسنجر دیگر از برنامه‌های تلفن همراه Google+‎ در دسترس نخواهد بود. در عوض، کاربران باید از ویژگی Hangouts استفاده کنند که پیام‌رسانی و تماس‌های ویدیویی را در اندروید، iOS و وب فراهم می‌کند. طبق اعلام گوگل، «بعداً امروز می‌توانید تمام مکالمات مسنجر خود (از جمله متن و عکس) را از Google Takeout دانلود کنید.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

Amy Gesenhues سردبیر ارشد رسانه درب سوم بود که آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های Marketing Land، Search Engine Land و MarTech Today را پوشش می‌داد. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون نویس سندیکایی برنده جایزه برای تعدادی از روزنامه های روزانه از نیویورک تا تگزاس بود. او با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، در انواع نشریات سنتی و آنلاین از جمله MarketingProfs، SoftwareCEO و Sales and Marketing Magazine همکاری داشته است. مقالات امی را بیشتر بخوانید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *