اعلانیه
اعلانیه

Google با Starbucks همکاری می کند تا خدمات Wifi را برای همه 7000 مکان ایالات متحده ارائه دهد

Starbucksاز ماه آینده، Google شروع به ارائه سرویس WiFi برای همه 7000 مکان استارباکس ایالات متحده می کند و سرعت اتصال به مشتریان استارباکس را تا 10 برابر سریعتر ارائه می کند. و احتمالاً تا 100 برابر سریع‌تر برای فروشگاه‌های واقع در شهرها Google Fiber.

انتظار می‌رود این راه‌اندازی تا ۱۸ ماه طول بکشد و بخشی از سرمایه‌گذاری Google برای دسترسی به اینترنت، «…سریع‌تر، مقرون‌به‌صرفه‌تر، و در دسترس‌تر» است.

در صورتی که برای مشتریان Starbucks رایگان باقی بماند، کاربران با دیدن SSID “Google Starbucks” متوجه خواهند شد که به شبکه Google وارد شده اند.

«اتصال رایگان اینترنت در استارباکس طی سال‌ها به بخش مهمی از بسیاری از جوامع تبدیل شده است، مانند پس از طوفان سندی، یا برای دانش‌آموزان بدون اینترنت در خانه که تکالیف خود را در استارباکس انجام می‌دهند.» مدیر کوین لو در نسخه ای که شراکت را اعلام می کند.

(اعتبار تصویر: Foodista.com)


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

Amy Gesenhues سردبیر ارشد رسانه درب سوم بود که آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های Marketing Land، Search Engine Land و MarTech Today را پوشش می‌داد. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون نویس سندیکایی برنده جایزه برای تعدادی از روزنامه های روزانه از نیویورک تا تگزاس بود. او با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، در انواع نشریات سنتی و آنلاین از جمله MarketingProfs، SoftwareCEO و Sales and Marketing Magazine همکاری داشته است. مقالات امی را بیشتر بخوانید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *