اعلانیه
اعلانیه

GoDaddy پیش ثبت نام را در 4 TLD جدید، از جمله .Luxury با 1200 دلار باز می کند

godaddy-logoبه یکی از بسیاری از دامنه های سطح بالای عمومی جدید که در چند سال آینده آنلاین می شوند، علاقه دارید؟ بهتر است کیف پول خود را بیرون بیاورید یا همین الان پس انداز کنید. اگر قیمت‌هایی که GoDaddy برای پیش‌ثبت‌نام در چهار gTLD جدید درخواست می‌کند، نشانه‌ای از آینده باشد، این قیمت بسیار گران خواهد بود.

GoDaddy اعلام کرده است انجام پیش ثبت نام برای چهار TLD جدید:

  • .uno
  • .menu
  • .build
  • .لوکس

برای هر دامنه، GoDaddy “پیش ثبت نام” یا “پیش ثبت نام با اولویت” را ارائه می دهد. مورد دوم گران تر است و اگر تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر باشد، GoDaddy یک مزایده را در بین علاقه مندان برگزار می کند. هزینه ها از 40 دلار برای پیش ثبت نام .uno تا 1200 دلار برای پیش ثبت نام با اولویت .luxury متغیر است. دامنه .build ارزان‌ترین قیمت پیش‌ثبت‌نام با اولویت را دارد، 190 دلار.

GoDaddy ادعا می کند که اولین ثبت کننده ای است که gTLD های جدید را “راه اندازی” می کند. این ممکن است از نظر پذیرش پول برای پیش‌ثبت‌نام‌ها صادق باشد، اما به عنوان Domain Name Wire اشاره می‌کند، ثبت‌کنندگان دیگر نیز بدون تعهد مالی، پیش‌ثبت‌نام را ارائه کرده‌اند.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *