اعلانیه
اعلانیه

Fox Movies لوگوی گوگل را منتشر کرد که شبیه پوستر فیلم The Internship است

هفته گذشته، تیم بازاریابی در فاکس قرن بیستم، Collider.com را ارائه کرد. تصویر تیزر پوستر رسمی فیلم “کارآموزی” – فیلمی که وینس وان و اوون ویلسون را به عنوان کارآموزانی که برای Google کار می‌کنند نشان می‌دهد.

پوستر رسمی فیلم به طور هوشمندانه نشان‌واره و عملکرد جستجوی قابل تشخیص Google را پخش می‌کند:

The Internship - Movie featuring Owen Wilson, Vince Vaughn as Google interns

کارآموزی، پوستر رسمی فیلم، از طریق Collider.com

متأسفانه، در زمان انتشار، Google هنوز تخم مرغ عید پاک جستجویی برای «استخدام آنها یک اشتباه فاحش بود.” – شاید در ماه های آینده با استودیوی فیلم و گوگل این موضوع تغییر کند. تلاش های بازاریابی را افزایش دهید.

در همین حال، فیلم قبلاً صفحه نام تجاری خود را در فیس بوک و توییتر @TheInternship.

جزئیات بیشتر درباره فیلم مبتنی بر Google ظاهر می‌شود

ما قبلاً می دانستیم که فیلم «کارآموزی» بود عکسبرداری در مکان Googleplex در MountainView و پردیس فناوری جورجیا به وسیله Google-fied ساخته شد تا به عنوان پس‌زمینه صحنه‌های فیلم عمل کند.

Google Campus on-location filming of

وینس وان در صحنه فیلمبرداری «کارآموزی» فیلمبرداری شده در Googleplex در Mountain View، CA

اکنون، پوستر فیلم تاریخ اکران ۷ ژوئن را تأیید می‌کند، و IMDB فهرست به‌روزرسانی‌شده بازیگران اعتباری دارد   که شامل ویل فرل، جان گودمن، رز بایرن، ویل فرل، جان گودمن، و جاش گاد، بازیگری که در «Wedding Crashers» همچنین برای مقابله با بازی اشتون کوچر از استیو جابز، در نقش استیو وزنیاک در فیلم بیوگرافی «jOBS» که برای اولین بار نمایش داده می شود، بازی می کند. این آخر هفته در ساندنس.

همانطور که بری شوارتز همچنین گزارش داد در SERoundtable، کارمندان Google در مورد این فیلم سر و صدا می کنند. حساب‌های Google+‎ شخصی، اما یک صفحه Google+‎ تأیید شده برای خود فیلم نیز وجود دارد:

The Internship Google Plus Page

دیدن اینکه Google تا چه حد از عرضه فیلم، بین G+ و hangouts و البته تبلیغ رسمی تریلر فیلم در YouTube چقدر حمایت بازاریابی خواهد کرد، جالب خواهد بود. هنوز اطلاعاتی در مورد زمان پخش آن تریلر منتشر نشده است، اما مطمئن باشید که ما در حال تماشای آن هستیم. (البته، در عین حال، همیشه می‌توانید گفت‌وگوهای J.B. Smoove در مورد آن را در I Heard تماشا کنید.)

Google در پروژه های دیگر فیلم برجسته شد

در اخبار مربوط به فیلم Google، مستند “Google and the World Brain” این هفته در جشنواره فیلم ساندنس 2013 در یوتا اکران شد. این مستند بر پروژه اسکن کتاب گوگل و تلاش برای تمرکز بر فهرست نویسی اطلاعات جهان تمرکز دارد.

[youtube]http://youtu.be/1vxIveocxjM[/youtube]

پیش از این، پروژه منبع YouTube، «زندگی در یک روز» در فیلم ساندنس 2011 نمایش داده شد. جشنواره.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *