اعلانیه
اعلانیه

App.net، یک رقیب توییتر، 500000 دلار سرمایه جذب می کند

appnet-logoبرخی در جوامع بازاریابی و توسعه دهندگان از اخبار آخر هفته مبنی بر اینکه App.net، یک رقیب بالقوه توییتر، بیشتر از 500000 دلار بودجه — نه از سوی سرمایه گذاران خطرپذیر، بلکه از سوی کاربران جدید آن.

در حالی که حدود 12 ساعت از پنجره جمع آوری سرمایه خود باقی مانده است، App.net در حال حاضر می گوید که 734,850 دلار از 11,205 حامی جمع آوری کرده است.

App.net زاییده فکر دالتون کالدول است که سایت اجتماعی/موسیقی منقرض شده imeem را در سال 2003 تأسیس کرد. کالدول اخیراً برای نامه مارک زاکربرگ عزیز که در آن او در مورد ناامیدی از برخورد با تیم ادغام و ادغام فیس بوک نوشت.

با App.net، کالدول در حال ایجاد یک سایت اجتماعی مشابه توییتر با چند تفاوت کلیدی است:

  • پست ها می توانند حداکثر 256 نویسه داشته باشند.
  • App.net بدون آگهی خواهد بود.
  • دارندگان حساب برای استفاده از App.net هزینه پرداخت می کنند. حساب پایه 50 دلار برای یک سال است، و حساب های توسعه دهنده و حرفه ای به ترتیب 100 دلار و 1000 دلار هستند.

صفحه join/support App.net را به‌عنوان «نوع متفاوتی از پلتفرم اجتماعی» تبلیغ می‌کند. ما در حال ساختن یک سرویس اجتماعی بلادرنگ هستیم که در آن کاربران و توسعه‌دهندگان در اولویت قرار دارند، نه تبلیغ‌کنندگان.»

appnet-join

زاویه توسعه‌دهنده ممکن است چیزی باشد که واقعاً پروژه را هدایت می‌کند. App.net یک رویکرد باز را به توسعه دهندگان نوید می دهد. API آن کمتر از یک هفته است که در دسترس است، اما در حال حاضر دایرکتوری برنامه شخص ثالث با ده ها پروژه فهرست شده.

تویتر، از سوی دیگر، با API خود سخت‌تر شده است. رویکرد جدید آن برای دسترسی به API قبلاً بر کاربران سایت‌های محبوبی مانند LinkedIn تأثیر گذاشته است. و اینستاگرام.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *