اعلانیه
اعلانیه

پنجاه و دو درصد از اشتراک‌گذاری آنلاین در فیس‌بوک انجام می‌شود، تقریباً چهار برابر بیشتر از ۱۳.۵ درصد توییتر. و اشتراک‌گذاری Google +1 «افزایش یافته است». طبق پلتفرم اشتراک AddThis، که 2011 Share Trends امروز.

اعداد جالب هستند. همانطور که انتظار دارید، فیسبوک با 52.1 درصد سهم شیر را در اختیار دارد. توییتر تنها 13.5 درصد از اشتراک گذاری در وب را نشان می دهد، اما این رقم 577 درصد (بله، پانصد و هفتاد و هفت) بیشتر از یک سال قبل است. رشد Tumblr حتی چشمگیرتر بود: 1299.5 درصد بین سال های 2010 و 2011.

AddThis می‌گوید اشتراک‌گذاری Google +1 در طول سال 373 درصد رشد کرده است، اما اکنون “افزایش یافته است”. هیچ داده ای وجود ندارد که وضوحی در مورد اینکه دقیقاً به چه معناست ارائه دهد. (Google دکمه 1+ را در ماه مارس راه اندازی کرد و حدود دو ماه بعد در دسترس وب‌سایت‌ها قرار می‌گیرد.)

اما اخبار برای Google همه چیز بد نیست. AddThis می گوید کروم با پشت سر گذاشتن فایرفاکس در ماه نوامبر به مرورگر شماره دو اشتراک گذاری تبدیل شد. و به نظر می رسد به زودی اینترنت اکسپلورر را پشت سر بگذارد.

addthis-browser-sharing

چند آمار جالب دیگر از خلاصه AddThis:

  • اشتراک گذاری Digg 47.7 درصد و اشتراک MySpace 56.9 درصد کاهش یافت.
  • اشتراک گذاری تلفن همراه در طول سال 600 درصد رشد کرد.
  • اشتراک گذاری در iPad از اشتراک گذاری آیفون در ماه ژوئن پیشی گرفت. اشتراک آی پد 598 درصد رشد کرد.
  • 28 درصد از کل سهام AddThis در سال 2011 مربوط به مرگ اسامه بن لادن بود که آن را به بیشترین اشتراک گذاری در سال تبدیل کرد.

AddThis می گوید که اکنون دکمه ها/ویجت های اشتراک گذاری در بیش از 11 میلیون دامنه دارد و به بیش از 1.2 میلیارد کاربر وب دسترسی دارد.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

مت مک گی در سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده/خبرنگار/ویراستار به Third Door Media ملحق شد. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در جولای 2017 به عنوان سردبیر خدمت کرد. او را می توان در توییتر در @MattMcGee.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *