اعلانیه

افزایش هرزنامه اجتماعی: 1.5٪ از توییت ها و ظهور رسانه‌های اجتماعی به ناگزیر به رشد هرزنامه‌های اجتماعی منجر شده است. وال استریت ژورنال گزارش داد که هرزنامه‌های اجتماعی در حال افزایش است و شبکه‌های اجتماعی برای مبارزه با این مشکل کار می‌کنند. هر روز بیش از 4 میلیون کاربر را فقط در فیس بوک تأثیر می گذارد. آن هم متوقف نمی شود؛ حجم هرزنامه در […] گرگ فین در 4 ژانویه 2012 در 8:51 ق.ظ | زمان مطالعه: 2 دقیقه ظهور رسانه‌های اجتماعی به ناگزیر به رشد هرزنامه‌های اجتماعی منجر شده است. وال استریت ژورنال گزارش داد که هرزنامه‌های اجتماعی در حال افزایش است و شبکه‌های اجتماعی برای مبارزه با این مشکل کار می‌کنند. هر روز بیش از 4 میلیون کاربر را فقط در فیس بوک تأثیر می گذارد. آن هم متوقف نمی شود؛ حجم هرزنامه ها در فیس بوک سریعتر از پایگاه کاربری آنها در حال رشد است. هرزنامه‌های اجتماعی معمولی شامل فریب دادن کاربران برای لایک کردن/اشتراک‌گذاری محتوا (لایک جک کردن)، یا تبلیغ بدافزار از یک سایت شخص ثالث است. مشکل‌ترین مشکل در مورد هرزنامه‌های اجتماعی این است که پیام معمولاً از طرف دوستان واقعی کاربران می‌آید و می‌تواند شخصی‌سازی شود. فیس بوک اعلام کرد که «کمتر از» 4 درصد از همه پست ها اسپم هستند و در سال 2010 توییتر اشاره کرد که 1.5 درصد از تمام توییت ها اسپم هستند. این موضوعی است که شبکه‌های اجتماعی آن را بی‌اهمیت نمی‌دانند. فیسبوک در حال حاضر روزانه 200 میلیون اقدام مخرب را مسدود می کند. یک تیم خاص “یکپارچگی سایت” در فیس بوک وجود دارد و از 30 مهندس تشکیل شده است. یک تیم دیگر متشکل از 46 نفر از فیس بوک روی امنیت سایت کار می کند و تیم دیگری متشکل از 300 نفر روی مسائل کاربران تمرکز می کنند. به طور کلی، تقریبا یک سوم کارمندان فیس بوک به نوعی با هرزنامه ها مبارزه می کنند. توییتر همچنین برای حل مسائل مربوط به اسپم کارمندان خود را تکمیل کرده است. امسال توییتر 5 برنامه نویس “علم هرزنامه” و 9 متخصص سوء استفاده از حساب کاربری خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر به مقاله کامل وال استریت ژورنال مراجعه کنید. نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند. داستان های مرتبط تجزیه و تحلیل داده ها: گذشته و محدودیت های پشته شما ROI بازاریابی قابل پیش بینی محکوم به فنا است: سخنرانی اصلی روز دوم کنفرانس MarTech Agile Champion: شروع به کار با Agile Marketing Navigator چگونه کمپین های بازاریابی می توانند اشتباه پیش بروند بازاریابی فین تک امروز و فراتر از آن: بررسی بهترین شیوه ها و استراتژی ها جدید در MarTech تجزیه و تحلیل داده ها: گذشته و محدودیت های پشته شما 12 روش برای افزایش فروش بین کانالی در سه ماهه چهارم چگونه هماهنگی سفر مشتری بر فرآیند تأثیر می گذارد: شروع به کار در CJO جدیدترین مشاغل در martech چرا بازاریابان باید به حفظ حریم خصوصی مصرف کننده اهمیت دهند درباره نویسنده گرگ فین گرگ فین مدیر بازاریابی Cypress North است، شرکتی که در سطح جهانی رسانه های اجتماعی و خدمات بازاریابی جستجو و توسعه وب و برنامه کاربردی را ارائه می دهد. او بیش از 10 سال در صنعت بازاریابی اینترنتی بوده و در بازاریابی دیجیتال تخصص دارد. همچنین می‌توانید گرگ را در توییتر (gregfinn@) یا لینکدین پیدا کنید. موضوعات مرتبط مدیریت بازاریابی بازاریابی عملکرد

مدیریت

۱۱ مهر ۱۴۰۱ 18 بازدید
اعلانیه

ظهور رسانه‌های اجتماعی به ناگزیر به رشد هرزنامه‌های اجتماعی منجر شده است. وال استریت ژورنال گزارش داده است که هرزنامه‌های اجتماعی در حال افزایش است و شبکه‌های اجتماعی این مشکل را افزایش می‌دهند. . هر روز بیش از 4 میلیون کاربر را فقط در فیس بوک تأثیر می گذارد. آن هم متوقف نمی شود؛ حجم هرزنامه ها در فیس بوک سریعتر از پایگاه کاربری آنها در حال افزایش است.

هرزنامه‌های اجتماعی معمولی شامل فریب دادن کاربران برای لایک کردن/اشتراک‌گذاری محتوا (لایک جک) یا تبلیغ بدافزار از یک سایت شخص ثالث است. مشکل‌ترین مشکل در مورد هرزنامه‌های اجتماعی این است که پیام معمولاً از طرف دوستان واقعی کاربران می‌آید و می‌تواند شخصی‌سازی شود. فیس بوک اعلام کرد که “کمتر از” 4٪ از همه پست ها اسپم هستند و در سال 2010 توییتر اشاره کرد که 1.5٪ از تمام توییت ها اسپم هستند.

این موضوعی است که شبکه‌های اجتماعی آن را ساده تلقی نمی‌کنند. فیسبوک در حال حاضر روزانه 200 میلیون اقدام مخرب را مسدود می کند. یک تیم خاص “یکپارچگی سایت” در فیس بوک وجود دارد و از 30 مهندس تشکیل شده است. یک تیم دیگر متشکل از 46 نفر از فیس بوک روی امنیت سایت کار می کند و تیم دیگری متشکل از 300 نفر روی مسائل کاربران تمرکز می کنند. به طور کلی، تقریباً یک سوم کارمندان فیس بوک به نوعی با هرزنامه ها مبارزه می کنند.

تویتر همچنین برای حل مسائل مربوط به هرزنامه کارمندان خود را تکمیل کرده است. امسال توییتر 5 برنامه نویس “علم هرزنامه” و 9 متخصص سوء استفاده از حساب کاربری خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر به مقاله کامل وال استریت ژورنال مراجعه کنید.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً MarTech نیست. نویسندگان کارکنان اینجا فهرست شده‌اند.


درباره نویسنده

گرگ فین مدیر بازاریابی برای Cypress North است، شرکتی که رسانه های اجتماعی در سطح جهانی را ارائه می دهد. و خدمات بازاریابی جستجو و توسعه وب و اپلیکیشن. او بیش از 10 سال در صنعت بازاریابی اینترنتی بوده و در بازاریابی دیجیتال تخصص دارد. همچنین می‌توانید گرگ را در توییتر (@gregfinn) یا LinkedIn.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *